ОЖСБ – ға дайындыққа іс – шаралар жоспары ​

ББЖМ – ға дайындыққаіс – шаралар жоспары

План мероприятий по подготовке к МОДО

іс – шара

мерзімі

жауаптылар

ответственные

1

Нормативтік – құқықтық құжаттармен, ББЖМ-ны ұйымдастыру сұрақтары бойынша әдістемелік ұсыныстармен танысу.

Ознакомление с методическими рекомендациями. нормативно – правовыми документами, по вопросам организации и проведения МОДО

қыркүйек – қазан

сентябрь-октябрь

2

Білім алушылардың білім жетістіктерін мониторингтеуге дайындық туралы

О подготовке к МОДО

қараша

3

Тестілеу өткізу, байқау тестілеудің мониторингін, анализін жасау мақсатымен, пән мұғалімдерінің тест тапсырмаларын дайындау.

Проведение тестирования, наблюдения, анализа мониторинга тестирования, с целью подготовки тестовых заданий учителями-предметниками.

4

Оқушылармен және олардың ата – аналарымен ББЖМ-ға дайындық бойынша жиналыс және жеке әңгімелесу өткізу.

Индивидуальные беседы и проведения собрания с учащимися и их родителями по подготовке к МОДО

5

ББЖМ – ға арналған стендтерді дайындау.

подготовка стенда МОДО

қаңтар

7

Жыл бойы 4,9 – сынып оқушыларымен тестілеу өткізу.

Проведение тестирования с учащимися 4,9 – х классов в течение года.

8

Байқау тестілеудің нәтижелерінің анализін жасау. Оқушылардың білімдерінде анықталған кемшіліктермен жұмыс жасау жоспарын құру.

Анализ итогов пробного тестирования. Разработка плана мероприятий по устранению выявленных пробелов в знаниях учащихся

9

ББЖМ – ның мақсаты мен міндеттері бойынша оқушылар мен ата – аналар арасында ақпарат беріп, түсіндіру жұмыстарын жүргізу.

МОДО по цель и задачи учащихся и среди родителей, проведение разъяснительной работы.

10

Жауап парақтарын толтыру бойынша 4,9 – сынып оқушыларымен тренинг өткізуді ұйымдастыру.

Организация и проведение тренингов по заполнению листов ответов учащихся 4, 9 – х классов

қараша - желтоқсан

11

ББЖМ – ны ұйымдастыру мен өткізу.

Организация проведения МОДО

білім беру бөлімінің жоспары бойынша

по плану отдела образования

12

ББЖМ нәтижелеренің проблемалы – бағдарлы анализі.

Проблемно – ориентированный анализ результатов МОДО.

Маусым

Жаңартылған күні: 15.04.2019 14:48